Friday, September 15, 2006

ALCAK ENGIZITOR PAPA!.. MEMLEKETIMIZI PIS VUCUDUNLA KIRLETMENE IZIN VERMEYECEGIZ!


Allah'a ve Resulune HAKARET eden, ulkemize gelerek, ziyaret edecegi her yerde bir "dua" ederek orayi -kendi anlayislariyle- "kutsal" olarak damgalayabilecek ve boylece AYASOFYA ve Fener Rum Patrikligi'ni Muslumanlarin basina iyice bela edebilecek bir potansiyele de sahip olan ve "Papa"liga "Engizisyon Baskanligi"ndan secilen Papa 16'ncı Benedikt'in memleketimize gelmesini ISTEMIYORUZ!..

Butun muslumanlarin, samimi vatanseverlerin, DERNEK, VAKIF VE PARTILERIN de bu cagrimiza destek vermesini, YURT SATHINDA GOSTERİLER tertib ederek bu ALCAK ADAMA "istenmedigini" FIILI olarak da gostermelerini Allah ve Resulu askina talep ediyoruz!.

Muslumanlarin, "parti-pirti" bencilligine dusmeden, ELBİRLİGİ ile bu isi basaracaklarina olan inancimiz tamdir!

Papa-Vatikan, ozur dilemek ve "yanlis anlasildim!" kozunu kullanmak isteyebilir; HICBIRINI KABUL ETMIYORUZ!

Soz bir defa soylenmis, niyeti anlasilmistir; hicbir tevil KABUL EDILEMEZ!

Papa!

Musluman yatagi, Musluman Ocagi, Musluman Karargahi ANADOLU KI'ASINDA...

I S T E N M I Y O R S U N!

G-E-L-M-E!..
OYLESINELAF@

AVCI

ARADABIR'CI@

BEKCIMURTAZA@

1 comment:

gaykedi said...

Tencere Dibin Kara, Seninki Benden Kara !

Harvard Üniversitesi Profesörü Niall Ferguson 'kavga analisti' yeni kitabında, soğuk savaş sonrası yani son dönemde, Samuel Huntington'un tersine, medeniyetler arası çatışma değil, medeniyetlerin kendi içinde kavgaları, temel katliam nedeni olarak ortaya ve ön plana çıkartıyor. Yani kavganın önemli ölçüde Hıristiyan-Müslüman kavgası yerine daha çok, mesela, Hıristiyanlar arasında Katolik-Protestan kavgası veya Müslümanlar arasında şeriatcı-laik, Sünni-Şii gibi olgular olduğunu düşünüyor.

Papanın İslam elestirisi beni cok rahatsız etmedi cünkü, demokrasilerde hakaret-küfür etmeden hersey elestirilebilir, müslümanlar yok tanrinin oğluymus, isa ölmüşmüş, içki kutsalmış, yok incil bozulmuş, günah cikartmakta neymiş diyerek hiristiyanlari elestirmiyorlarmi, ben secmek zorunda kalsam islam şeriatı yerine papanin bugünkü teokrasisinde yaşamayı tercih ederim, şu an en azından islam şeriatından cok daha bilimle barışık ilerici olduklarını papanın evrim teorisini bile sadece tanrının izniyle olmuştur şerhiyle kabul ettigini biliyorum.

Evet papa evrim teorisini kabul etti cünkü bu gercegi inkar ederek müslümanlara göre cok daha egitimli hiristiyanları dinden biraz daha sogutmak istemedi.. ( evrim teorisine inanmıyanlar, biyoloji tıp ve genetik biliminede inanmıyor demektir, apansitleri patlayınca doktora degil bir imama gitmelerini tavsiye ederim,böylece öbür dünyaya daha cabuk ulasirlar ! ve not hemen ateistlikle suclamayin, atesit degilim )

http://gaykedi.blogspot.com/